KONST / Litografier / Textiltryck 6238677
nr 623 8677
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Textiltryck , Olle Baertling (1911-1981). Komposition, signerad Baertling, 60x37
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 8 februari 2010
2.000 kr
2.500 kr
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling